هفتصد و خورده‌ای کلمه توی ورد تایپ کردم و غر زدم از دست همگروهی عزیز، که خب اینجا آوردنِ همه‌ش از حوصله خارجه. ولی برای مثال بذارین به این اشاره کنم که سالید* و متلبی* که من بهش دادم رو نتونسته بود نصب کنه (تازه نصفِ نصبِ متلب رو خودم براش رفته بودم)، رفته بود ورژن‌های جدیدترشونو نصب کرده بود و نمی‌دونست این باعث می‌شه فایل سالیدی که اون سِیو کرده (که از یه جای کار به بعد هم یادش رفته بود سیوش کنه!) رو من دیگه نتونم باز کنم. :)

یا مثلا اومد سالید ۲۰۱۹ رو به من بده، بعد از اینکه کلی گشت و پیداش نکرد، ازش پرسیدم تو فولدر دانلودها نیست؟ گفت که نه، دانلود نکرده و از روی سی‌دی نصب کرده :| (طبیعتا در این حالت فایل نصب رو سی‌دیه، نه روی کامپیوتر!)

یا این که اون وسط یادش دادم چطور روی مرورگرش new tab باز کنه! و تمام این مدت باید خودمو کنترل می‌کردم تعجب بیش از حدم به چشم نیاد و با لحن مناسبی این چیزا رو براش توضیح بدم، در حالی که تمایل داشتم یه ربع مثل سیامک انصاری، پوکر فیس به دوربین زل بزنم.

ببینید من خودمم کلی چیز بلد نیستم هنوز. ولی قضیه اینه که وقتی ما چند ساله این همه با این نرم‌افزارا و سرچ و این چیزا سر و کار داشتیم، یه چیزایی رو دیگه یاد گرفتیم تا الان! اینه که باعث تعجبم میشه. و با این وضع می‌ترسم اینقدر کار طول بکشه که به اون قسمتی که من به‌خاطرش رو ایشون حساب کردم نرسیم! :دی

* SolidWorks و Matlab اسم دو تا نرم‌افزاره.

پ.ن. ضمنا سه پاراگراف اول شد حدود ۱۹۰ کلمه :))

+ بالاخره عکسی که برای هدر به دلم بشینه رو پیدا کردم و یه کم به قالب تنوع دادم. اون منوی بیهوده‌ی روی هدر رو هم موفق شدم بردارم! جای اون سه تا آی گوشه‌ی هدر رو کلی تنظیم کردم، بعد که با گوشی باز کردم دیدم قالب حسابی به هم ریخته. فکر کنم درستش کردم، ولی باز اگه دیدین رو مرورگرتون به هم می‌ریزه بگین بذارم رو همون تنظیمات دیفالتش.

+ راستی کلکی بلد نیستین که بشه کد جاوا اسکریپت گذاشت رو قالب؟ :دی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها